Nazwa stanowiska:

Specjalista ds. marketingu

Miejsce pracy:

Zabłudów (k. Białegotsoku)

Opis stanowiska:

  • Opracowanie i koordynacja produkcji materiałów marketingowych,
  • Zarządzanie treścią stron internetowych,
  • Skuteczne działanie na platformach (Facebook, LinkedIn)
  • Przygotowanie i koordynowanie kampanii internetowych, newsletterów,
  • Event marketing

Wymagania:

  • Znajomość języka obcego na poziomie zaawansowanym (angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego) – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi zarządzania komunikacją w kanałach społecznościowych,
  • Znajomość narzędzi analitycznych Google Analytics,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Komunikatywność oraz pomysłowość.

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki.
Jesteś zainteresowany/a?
Stel vragen