25.06.2018
Kategoria: Fotorelacje, Wydarzenia
Wydrukuj
W dniach 23 - 24 czerwca 2018 prezentowaliśmy nasze maszyny podczas X Ogólnopolskiej Wystawy Bydła Hodowlanego i XXV Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.

Poza stoiskiem firmowym kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki z logo SaMASZ można było obejrzeć na stoisku dilerów firm: Agro-Rolnik, Contractus i Max-Rol. Obok handlowców do dyspozycji odwiedzających byli serwisanci, dział części zamiennych, a także marketing, który w ramach akcji ankietowej zbierał opinie klientów dotyczące postrzegania marki i produktów SaMASZ.

Poza flagowymi modelami prezentowaliśmy nowości i prototypy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się maszyny pokazane po raz pierwszy, czyli wał ROBUST i ugniatacz do pryzm IMPACT oraz prototypy: przetrząsacz 8-wirnikowy P8-890 oraz kosiarki Samba 280 F i Samba 320. Nowy przetrząsacz wyposażono w inny niż stosowany dotychczas przegub pozwalający na konstruowanie przetrząsaczy o większej szerokości roboczej zawieszanych na tylnym TUZie ciągnika. Samba 280 F posiada listwę LiteCUT, dzięki czemu można ją agregować z mniejszymi ciągnikami i zestawić z kosiarką czołową i tylno-boczną, natomiast Samba 320 charakteryzuje się większą szerokością roboczą.

Dziękujemy za udział w wystawie i zapraszamy na kolejne wydarzenia z udziałem SaMASZ.

Zapraszamy do fotogalerii:


Zadaj pytanie