Nazwa stanowiska:

Pracownik ds. Szkoleń i Analiz

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Zbieranie informacji oraz przygotowywanie różnego rodzaju analiz, zestawień, raportów itp.,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Aktywny udział w pracach zespołów projektowych,
  • Wymiana zebranych doświadczeń w celu rozwoju produktów, wprowadzania usprawnień.

Wymagania:

  • Znajomość minimum 1 języka obcego (angielskiego, rosyjskiego) na poziomie zaawansowanym - umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne (w szczególności z zakresu mechaniki) będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość programów z pakietu Office,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz pomysłowość

Oferujemy:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Bezpłatny transport z Białegostoku,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne.
Jesteś zainteresowany/a?

Zadaj pytanie