Nazwa stanowiska:

Pracownik biurowy ze znajomością języków obcych

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z Klientami w języku: angielski, niemiecki, francuskim lub rosyjskim,
  • Przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów, zestawień, raportów itp.,
  • Aktywny udział w zespołach projektowych,
  • Wymiana zebranych doświadczeń w celu rozwoju produktów, wprowadzania usprawnień.

Wymagania:

  • Znajomość minimum 1 języka obcego (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego) na poziomie zaawansowanym - umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wykształcenie techniczne (w szczególności z zakresu mechaniki) będzie dodatkowym atutem,
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość programów z pakietu Office,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),

Możliwość realizacji własnych pomysłów,

Pracę w młodym zespole,

Bezpłatny transport z Białegostoku,

Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne.

Jesteś zainteresowany/a?

Zadaj pytanie