Nazwa stanowiska:

Grafik komputerowy

Miejsce pracy:

Zabłudów

Opis stanowiska:

  • Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych,
  • Przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów (www, Social Media, prasa itd.),
  • Projektowanie materiałów ATL i BTL (katalogi, ulotki, billboardy, materiały POS),
  • Obróbka graficzna zdjęć,
  • Aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie działu marketingu.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wysoko rozwinięte poczucie estetyki i aranżacji graficznej,
  • Znajomość zasad związanych z projektowaniem graficznym
  • Praktyczna, bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • Mile widziana znajomość Premiere Pro, After Effects,
  • Znajomości zagadnień związanych z DTP, najnowszych trendów kreacji projektów graficznych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem oraz dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Praca w młodym zespole
  • Bezpłatny transport z Białegostoku,
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne.
Jesteś zainteresowany/a?

Zadaj pytanie